CARBURETTORS VOOR MOTO GUZZI SP 1000 1980

Carburettors voor MOTO GUZZI SP 1000 1980
 
(1)  GU14115500
INTAKE GASKET
 
(2)  GU14115002
RH INTAKE MANIFOLD
 
(3)  GU14115003
LH INTAKE MANIFOLD
 
(4)  GU98326009
SCREW
 
(5)  GU95100116
PER VITE CHIUSURA FORO PIPE
 
(6)  GU98680435
HEX SOCKET SCREW M8X35
VIS TCEI M8X35
 
(7)  GU90716083
WASHER
 
(8)  GU95004208
WASHER M8
 
(9)  GU14115401
WIRE GUIDE
 
(10)  GU91551081
GROMMET
 
(11)  GU18112650
CARBURETTOR RH
 
(12)  GU18112651
CARBURETTOR LH
 
(13)  GU17117561
THROTTLE CABLE
 
(14)  GU17133151
STARTER LEVER
 
(15)  GU17133550
LH CHOKE CABLE
 
(16)  GU17134060
LH CHOKE CABLE
 
(17)  GU17114450
AIR INTAKE PIPE
 
(17)  GU17114450
AIR INTAKE PIPE
 
(18)  GU98054210
SCREW
 
(19)  GU95021105
LOCK WASHER M5
 
(20)  GU17106550
FUEL PIPE
 
(21)  CM002907
HOSE CLAMP
COLLIER
 
(21)  CM002907
HOSE CLAMP
COLLIER
 
(22)  GU17939950
CARBURETTOR GASKET KIT
 
(24)  GU12937200
CABLE ADJUSTER
 
(24)  GU12937200
CABLE ADJUSTER
 
(25)  GU12937300
NUT
 
(25)  GU12937300
NUT
 
(26)  GU13937900
VIS
 
(27)  GU17937450
STARTER DEVICE COVER
 
(29)  GU13937600
SPRING
 
(30)  GU13937800
CHOKE VALVE
 
(31)  GU13936200
ADJ.MIN.ENG.SPEED SCREW
 
(32)  GU13936300
SPRING
 
(33)  GU13936600
GAS VALVE ADJUSTER SCREW
 
(34)  152608
SPRING
VIS
 
(35)  GU13932800
SCREW
 
(36)  GU13932900
WASHER
 
(37)  GU13935000
GAS VALVE COVER
 
(39)  GU13937100
SPRING
 
(40)  GU55938585
CONICAL PIN CLIP
 
(41)  GU14937501
GAS VALVE
 
(42)  GU14937701
CONICAL PIN
 
(43)  GU14936800
PLATE
 
(44)  GU14938700
HOSE CLAMP
 
(45)  GU14938900
INSULATING REDUCTION
 
(46)  GU14938600
SCREW
 
(47)  GU17938900
FUEL PUMP
 
(48)  GU17939000
PISTON
 
(49)  GU17939100
VALVE
 
(50)  GU17939200
VALVE HOLDER
 
(51)  GU17939300
SPRING
 
(52)  GU17939400
JETHOLDER
 
(53)  GU18935750
MAIN JET 125
 
(55)  GU13933700
COVER
 
(56)  GU13936000
STARTER JET
 
(58)  GU13935500
NEEDLE VALVE
 
(59)  GU66935910
IDLE JET 50
 
(60)  GU13934800
JET NEEDLE
 
(61)  AP8106794
FUEL PIPE UNION CAP
PIPETTE RACC. TUYAU ESSENCE
 
(63)  GU10934900
CAP FIXING SCREW
 
(65)  GU14933000
FLOAT
 
(66)  GU13933100
FLOAT PIN
 
(68)  GU13934400
FLOAT CHAMBER
 
(69)  GU14938800
FUEL PUMP CPL.
Onderdeelnummer Produkt Stukprijs Incl. BTW Aantal
# 1

GU14115500

INTAKE GASKET
Niet beschikbaar
# 2

GU14115002

RH INTAKE MANIFOLD
Niet beschikbaar
# 3

GU14115003

LH INTAKE MANIFOLD
Niet beschikbaar
# 4

GU98326009

SCREW
# 5

GU95100116

PER VITE CHIUSURA FORO PIPE
# 6

GU98620435

GU98680435
HEX SOCKET SCREW M8X35
VIS TCEI M8X35
# 7

GU90716083

WASHER
Niet beschikbaar
# 8

GU95004208

WASHER M8
Niet beschikbaar
# 9

GU14115401

WIRE GUIDE
Niet beschikbaar
# 10

GU91551081

GROMMET
# 11

GU18112650

CARBURETTOR RH
Niet beschikbaar
# 12

GU18112651

CARBURETTOR LH
Niet beschikbaar
# 13

GU17117561

THROTTLE CABLE
Niet beschikbaar
# 14

GU17133151

STARTER LEVER
Niet beschikbaar
# 15

GU17133550

LH CHOKE CABLE
Niet beschikbaar
# 16

GU17134060

LH CHOKE CABLE
Niet beschikbaar
# 17

GU17114450

AIR INTAKE PIPE
Niet beschikbaar
# 18

GU98054210

SCREW
Niet beschikbaar
# 19

GU95021105

LOCK WASHER M5
# 20

GU17106550

FUEL PIPE
Niet beschikbaar
# 21

GU61108400

CM002907
HOSE CLAMP
COLLIER
# 22

GU17939950

CARBURETTOR GASKET KIT
Niet beschikbaar
# 24

GU12937200

CABLE ADJUSTER
# 25

GU12937300

NUT
Niet beschikbaar
# 26

GU13937900

VIS
# 27

GU17937450

STARTER DEVICE COVER
Niet beschikbaar
# 29

GU13937600

SPRING
# 30

GU13937800

CHOKE VALVE
Niet beschikbaar
# 31

GU13936200

ADJ.MIN.ENG.SPEED SCREW
Niet beschikbaar
# 32

GU13936300

SPRING
# 33

GU13936600

GAS VALVE ADJUSTER SCREW
Niet beschikbaar
# 34

GU13936700

152608
SPRING
VIS
# 35

GU13932800

SCREW
Niet beschikbaar
# 36

GU13932900

WASHER
Niet beschikbaar
# 37

GU13935000

GAS VALVE COVER
Niet beschikbaar
# 39

GU13937100

SPRING
Niet beschikbaar
# 40

GU55938585

CONICAL PIN CLIP
Niet beschikbaar
# 41

GU14937501

GAS VALVE
Niet beschikbaar
# 42

GU14937701

CONICAL PIN
Niet beschikbaar
# 43

GU14936800

PLATE
Niet beschikbaar
# 44

GU14938700

HOSE CLAMP
Niet beschikbaar
# 45

GU14938900

INSULATING REDUCTION
Niet beschikbaar
# 46

GU14938600

SCREW
Niet beschikbaar
# 47

GU17938900

FUEL PUMP
Niet beschikbaar
# 48

GU17939000

PISTON
Niet beschikbaar
# 49

GU17939100

VALVE
Niet beschikbaar
# 50

GU17939200

VALVE HOLDER
Niet beschikbaar
# 51

GU17939300

SPRING
Niet beschikbaar
# 52

GU17939400

JETHOLDER
Niet beschikbaar
# 53

GU18935750

MAIN JET 125
Niet beschikbaar
# 55

GU13933700

COVER
Niet beschikbaar
# 56

GU13936000

STARTER JET
Niet beschikbaar
# 58

GU13935500

NEEDLE VALVE
Niet beschikbaar
# 59

GU66935910

IDLE JET 50
Niet beschikbaar
# 60

GU13934800

JET NEEDLE
Niet beschikbaar
# 61

GU13934600

FUEL PIPE UNION CAP
PIPETTE RACC. TUYAU ESSENCE
Niet beschikbaar
# 63

GU10934900

CAP FIXING SCREW
Niet beschikbaar
# 65

GU14933000

FLOAT
Niet beschikbaar
# 66

GU13933100

FLOAT PIN
# 68

GU13934400

FLOAT CHAMBER
Niet beschikbaar
# 69

GU14938800

FUEL PUMP CPL.
Niet beschikbaar
Houd er rekening mee dat de te koop aangeboden onderdelen onderdelen zijn uit de catalogus van de fabrikant, we moeten ze soms speciaal voor u bestellen bij MOTO GUZZI. Raadpleeg het gedeelte Verzending en Levering voor meer informatie over levertijden.
De schema's zijn niet contractueel, als u vragen heeft, staan onze professionals voor u klaar om u zo goed mogelijk te helpen en te adviseren.
Let er bij het toevoegen van een onderdeel aan uw winkelwagen op dat u de benodigde hoeveelheid bestelt. Houd er rekening mee dat de aangegeven eenheidsprijs de prijs is voor elk onderdeelnummer in hoeveelheid 1.
Onze onderdelen zijn originele en gloednieuwe reserveonderdelen van MOTO GUZZI, om u kwaliteit en duurzame componenten te garanderen. Als u vragen heeft, zijn wij er om u te helpen.
Bestel vandaag nog uw reserveonderdelen en ontvang ze direct thuis!